Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuProjektowana Charakterystyka Energetycznaen
Udostępnij Drukuj Pobierz PDF
Osoba kontaktowa
Michał Szczepański
biuro@swiadectwa.net
Tel: +48694460538
www.swiadectwa.net

Język komunikacji:
Angielski, Polski,

Opis przedmiotu zamówienia

Projektowana charakterystyka energetyczna stanowi jeden z elementów projektu budowlanego i wymagana jest dla budynków nowo projektowych lub przebudowywanych. Projektowana charakterystyka energetyczna jest wyznaczana według tej samem metodologu co świadectwa charakterystyki energetycznej z tym, że projektowana charakterystyka dotyczy budynków projektowanych, a świadectwo charakterystyki budynków wybudowanych. Celem charakterystyki jest sprawdzenie rozwiązań zastosowanych w projekcie architektoniczno-budowlanym względem wymagań obowiązujących warunków technicznych oraz informacja o projektowanym zapotrzebowaniu budynku na energię.

Oferujemy Państwu przygotowanie kompletnej charakterystyki energetycznej budynku, jak również wsparcie przy doborze rozwiązań technicznych w celu spełnienia wymagań dla poszczególnych obiektów budowlanych. Podczas realizacji ściśle współpracujemy z projektantami w celu dobru optymalnych rozwiązań technologicznych dostosowanych do rodzaju budynku. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na dobór rozwiązań energetycznych które przynoszą Inwestorom wymierne oszczędności podczas użytkowania budynków.


CPV


  • Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
  • Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej
Typ oferty
Kooperacja
Kraj
Polska
Termin składania ofert
13.12.2020
Ważna od
16.06.2020
Branże
Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Doradztwo/consulting/edukacja, Budownictwo i architektura, Architektura, Budownictwo,
Nabywcy poza granicami kraju
NIE