Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAGREGATY PEX-POOL PLUS

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Zack Labieniec | 2018-05-18 18:57:44
zespoły prądotwórcze

Mamy przyjemność przedstawić Państwu aktualną ofertę wyrobów produkowanych przez naszą firmę „Agregaty PEX-POOL PLUS”, w tym głównie: szeroką gamę zespołów prądotwórczych, kontenerowych elektrowni polowych, kontenerów warsztatowych, logistycznych, medycznych, operacyjnych, motopomp, i innych specjalistycznych urządzeń/systemów automatyki.

Nasze zespoły prądotwórcze mogą być wykorzystane jako zapasowe/awaryjne źródła prądu elektrycznego, jako terenowe/polowe źródła prądu dla różnych potrzeb w tym: dla polowych placówek produkcyjnych/wykonawczych, dla terenowych centr serwisowych/warsztatowych, dla obiektów socjalno-bytowych, rekreacyjnych, przy likwidacji skutków klęsk żywiołowych i organizacji pomocy humanitarnej, oraz dla innych potrzeb w terenie.

Oferta produktowa PEX-POOL PLUS skierowana jest głównie do firm z branży naftowej/energetycznej/wydobywczej/komunikacyjnej, do odbiorców państwowych, do różnych firm produkcyjnych i usługowych, do odbiorców wojskowych, do służb mundurowych, jednostek ratowniczych, służb cywilnych, dla zabezpieczenia obiektów rządowych, prezydenckich, samorządów lokalnych, a także do klientów indywidualnych/lokalnych. Link do katalogu naszych produktów: http://www.generatory.pl/public/images/editor/file/Downloads/Katalog_Wojskowy_2017_2018_Agregaty_PEX_POOL_PLUS.pdf. W uzupełnieniu informacji zawartych w katalogu chcemy podkreślić, że przedstawione wyroby są typu dual i są także sprzedawane i dostępne w wersjach cywilnych (różnica dotyczy głównie malowania i kontroli jakości).

 

Firma Agregaty PEX-POOL PLUS jest w całości polską firmą produkcyjną, działającą na rynku od 1991 roku, która wypracowała własną jakość rozpoznawalną w Polsce i w Europie. Jesteśmy jednym z największych polskich producentów zespołów prądotwórczych. Walory techniczne jak i użytkowe zespołów prądotwórczych, motopomp i systemów automatyki zostały wielokrotnie docenione przez użytkowników, którzy mieli przyjemność pracować na naszym sprzęcie. Jest to efekt wiedzy i wysokich kwalifikacji oraz zaangażowania i bogatego doświadczenia naszych pracowników, a także stosowania nowatorskich rozwiązań z zakresu elektroniki i automatyki przemysłowej, przy jednoczesnym zapewnieniu korzystnych warunków handlowych.

Naszymi dodatkowymi atutami są także wysoko wyspecjalizowane działy projektowania, produkcji i serwisu oraz nastawienie na ciągły rozwój i unowocześnianie produkowanego sprzętu. Profesjonalna kadra zapewnia wysoką jakość usług na każdym etapie naszej działalności, zaspokajając indywidualne potrzeby naszych klientów/odbiorców (w tym m. innymi w zakresie: projektowania układów sterowania, zdalnego uruchamiania, monitoringu i nadzoru pracy agregatów z wykorzystaniem systemów komputerowych i technologii GSM). Oprócz wyrobów produkowanych pod indywidualne potrzeby i wymagania klientów, realizujemy także seryjną produkcję typowych produktów.

 

Wszystkie nasze wyroby produkujemy w oparciu o własną, polską dokumentację konstrukcyjno-technologiczną i pod nadzorem wdrożonego w naszej firmie systemu zapewnienia jakości. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres zespołów prądotwórczych w przedziale mocy od 1 kW do 2,7 MW, w dowolnych kompletacjach, z bogatym dedykowanym wyposażeniem dodatkowym dostosowanym do potrzeb klienta. Aktualnie produkujemy zespoły prądotwórcze wykorzystując silniki wiodących producentów, takich jak: Deutz, Volvo, Perkins, Iveco, Yanmar, Lombardini i Honda. Nasze zespoły prądotwórcze mogą być użytkowane przy temp. zewnętrznej
w zakresie od -32oC do +50oC (-25.6oF do +122oF) i mogą być magazynowane w zakresie temperatur od -40oC do +65oC (-40oF do +149oF). Dostarczamy zespoły z europejskimi lub amerykańskimi parametrami/cechami prądu elektrycznego (t.j. napięcie, częstotliwość, połączenia/wtyki, itp.).

 

Potwierdzeniem wysokiej jakości usług w zakresie projektowania, produkcji oraz działalności handlowo-usługowej jest przyjęty i wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz Natowski system jakości AQAP 2110:2009. W 2009r. uzyskaliśmy Koncesję MSWiA nr: B040/2009 na wytwarzanie i obrót wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym. Ponadto firma działa jako Natowski Podmiot Gospodarki Narodowej z nadanym kodem NCAGE nr: 1386H oraz z wydanym Świadectwem Wiarygodności nr: 39/2010.

 

Wybierając sprzęt produkowany przez firmę Agregaty PEX-POOL PLUS, klient/użytkownik wybiera przede wszystkim jakość, niezawodność i bezpieczeństwo pracy.

 

Firma Agregaty PEX-POOL PLUS współpracuje z klientami/partnerami rządowymi, wojskowymi i cywilnymi z Polski, Europy i USA. Jesteśmy stałym partnerem polskiego MON w zakresie produkcji, rozwoju produktów i dostaw zespołów prądotwórczych z przeznaczeniem na wyposażenie międzynarodowych misji pokojowych działających poza granicami kraju. Nasze produkty są lub były użytkowane m. innymi: w Iraku, Afganistanie, Czadzie, Pakistanie, w krajach bałkańskich, w Niemczech i oczywiście w Polsce. Realizowaliśmy także usługi dla bazy amerykańskiej Armii w Powidzu.

Każdego roku szeroki zakres naszej oferty jest prezentowany w czasie corocznej wystawy przemysłu obronnego MSPO w Kielcach.

 

Dane kontaktowe:

 

AGREGATY PEX-POOL PLUS
Adres: str. Metalowcow 35, 39-200 Debica, Poland
Ph.: +48-14 680 3861, Fax: +48-14 680 7502
E-mail: s.kuron@generatory.pl,

Website: http://www.generatory.pl

 

Film - prezentacja

Pliki do pobrania

COMPANY PROFILEPex-Pool Pluspol
pdf | 572.15 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Okna PCV

Okna pasywne w budownictwie energooszczędnym Najważniejszą zaletą budownictwa pasywnego jest w...
Polska - TORUŃ 2021-12-08 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Pozycjonowanie

Jak doskonale wiemy sieć internetowa daje nam ogrom możliwości w dziedzinie promocji. Wygląda to ...
Polska - TORUŃ 2021-12-07 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Podpis elektroniczny Toruń

Jak poddać weryfikacji podpis elektroniczny? Weryfikacja podpisu kwalifikowanego jest potrzebn...
Polska - TORUŃ 2021-12-07 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert