Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPublic Contracts in Poland – nowy serwis online Dentons

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Rafał Pawlak | 2016-10-24 20:15:54
zamówienia publiczne, serwis online, dentons

Dentons uruchamia Public Contracts in Poland serwis online skierowany do klientów i potencjalnych klientów, którzy chcą dostarczać towary lub usługi w formule zamówień publicznych oraz szukają perspektyw biznesowych na terenie Polski.

To pierwsza tego rodzaju usługa oferowana przez firmę prawniczą w Polsce: http://www.publiccontractsinpoland.com/

 

W ramach serwisu w jednym miejscu dostępne są informacje dotyczące najważniejszych przetargów publicznych w Polsce, ogłoszone przez polskie i europejskie instytucje zamawiające. Prowadzony w języku angielskim serwis jest bezpłatną bazą, w której można znaleźć informacje na temat istotnych przetargów z sektorów infrastruktury, energetyki, kolei i transportu.

 

Informacje dostępne w serwisie są codzienne uaktualniane w o oparciu ogłoszenia o przetargach publikowane w polskiej wersji elektronicznego dziennika przetargów TED (Tenders Electronic Daily) oraz ogłoszenia publikowane przez polskie instytucje zamawiające. Firmy zarejestrowane w serwisie otrzymują codzienne powiadomienia o nowych ogłoszeniach w wybranych przez siebie sektorach.
 

„Rynek zamówień publicznych w Polsce oferuje firmom polskim i zagranicznym wiele możliwości i szans rozwojowych. Tworząc serwis Public Contracts in Poland chcemy przybliżyć naszym klientom jego specyfikę, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie i obserwacje” – powiedział Arkadiusz Krasnodębski, Partner Zarządzający Dentons w Polsce.

 

***

O kancelarii Dentons

Dentons jest największą na świecie firmą prawniczą, oferującą najwyższej jakości doradztwo prawne i biznesowe. Za innowacyjne osiągnięcia w zakresie świadczenia usług prawnych, w tym m.in. stworzenie Nextlaw Labs oraz Nextlaw Global Referral Network, Dentons jest regularnie rekomendowany przez wiodące informatory biznesowe i prawnicze i zajmuje pozycję lidera w zestawieniu „Indeks Elitarnych Globalnych Firm Acritas”. Jest także zdobywcą nagrody BTI Client Service 30 Award. Dzięki policentrycznemu podejściu oraz zapewnianiu klientom dostępu do najbardziej utalentowanych prawników na całym świecie, Dentons rzuca wyzwanie istniejącym standardom obsługi prawnej w społecznościach, w których funkcjonuje. www.dentons.comDentons