Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBIO ECO Sp. z o.o.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Rafał Pawlak | 2016-09-26 21:36:52
naturalne mieszanki do produkcji pieczywa, chleb, pieczywo

Firma BIO ECO Sp. z o.o. jest polskim producentem unikalnych w 100% naturalnych mieszanek do produkcji pieczywa, z których to uzyskuje się zdrowy, dietetyczny chleb o wysokiej zawartości białka, błonnika i niskim indeksie glikemicznym oraz o niezwykle niskiej zawartości węglowodanów, niespotykanej dotąd w żadnych podobnych produktach na świecie.

W trakcie żmudnych badań zespołu naukowców Zakładu Żywności Funkcjonalnej i Towaroznawstwa SGGW w Warszawie uzyskaliśmy receptury unikatowych mieszanek do produkcji chleba, które wspomagają pracę serca, układu trawiennego , pracę wątroby, nerek oraz powodują wzrost odporności immunologicznej człowieka. Dodatkowo mieszanki te zawierają substancję o właściwościach przeciwutleniających (antynowotworowych) i przeciwzapalnych, łagodzą stres nerwowy jak również są źródłem witamin z grupy B oraz A, D, E.

 

Nasze innowacyjne mieszanki zapewniają uzyskanie wyrobów piekarskich o wysokiej wartości odżywczej przy jednoczesnym niespotykanie niskim udziale węglowodanów, bardzo niskim indeksie glikemicznym (IG), bardzo niskich wymiennikach węglowodanowych (WW) i bardzo niskim ładunku glikemicznym (ŁG) przy jednoczesnym pełnym zachowaniu walorów smakowych, właściwych dla chleba standardowego wysokowęglowodanowego.

 

Kontakt:

Mike Motylewski

info@bioecofood.com

 

Bio Eco Sp. z o.o. – Warsaw, Poland

www.bioecofood.com