Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOgłoszenie dotyczące zbycia urządzeń ciągu technologicznego walcowni rur bez szwu systemu Mannesmanna

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Rafał Pawlak | 2016-09-08 19:38:15
walcowni rur bez szwu systemu mannesmanna, inwestycje, sprzedaż

Zarząd Towarzystwa Finansowego Silesia Sp. z o.o. informuje, że na zasadach określonych w przepisach prawa polskiego istnieje możliwość nabycia od uprawnionego do sprzedaży składników majątkowych Walcowni Rur Jedność Sp. z o.o.

Wszystkie zbywane składniki majątkowe są wolne od obciążeń (sprzedaż na zasadach egzekucyjnych). Przedmiotem sprzedaży będą w szczególności urządzenia ciągu technologicznego walcowni rur bez szwu systemu Mannesmanna.

Potencjalni inwestorzy mogą zapoznać się ze szczegółowym wykazem przedmiotu sprzedaży sporządzonym w języku polskim i w języku angielskim zamieszczonym na stronach internetowych
TF Silesia Sp. z o.o. pod adresem: www.tfsilesia.pl

W toku procesu negocjacji potencjalny inwestor będzie mógł ocenić we własnym zakresie stan nabywanego majątku oraz zapoznać się z posiadaną dokumentacją.

Odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie powinny zostać przekazane w zapieczętowanych kopertach w dwóch egzemplarzach osobiście lub kurierem w nieprzekraczalnym terminie nie dłuższym niż miesiąc od ukazania się ogłoszenia, do godziny 14:00 czasu lokalnego (GMT+1), na poniższy adres: Towarzystwo Finansowe Silesia Sp. z o.o., ul. Ligocka 103, sekretariat Spółki, 40-568 Katowice, Polska.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty ani zaproszenia do składania ofert ze strony Towarzystwa Finansowego Silesia Sp. z o.o.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących składnia odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie proszę kontaktować się z zarządem TFS, tel.: +48 32 494 5748, fax: +48 32 494 5756
e-mail: sekretariat@tfsilesia.pl
Pliki do pobrania

Załacznik do ogłoszenia
pdf | 38.08 KB
Pobierz