Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCSHARK nawiązało współpracę z Renga - kanadyjskim studiem ds. strategii i projektowania

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Zack Labieniec | 2020-01-14 05:58:03
programowanie, it, ict, outsourcing

CSHARK jest wrocławską firmą specjalizującą się w niestandardowych, dedykowanych rozwiązaniach programistycznych, doradztwie IT i outsourcingu

Firma kieruje swoje usługi na rynki zagraniczne, gdzie od wielu lat tworzy i rozwija oprogramowanie dla sektora finansowego poprzez współpracę z irlandzką firmą Fenergo. Bazując na wiedzy, doświadczeniu i unikalnych kompetencjach, CSHARK zapewnia najwyższej jakości oprogramowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorców. Firma zatrudnia ponad 200 osób w biurach we Wrocławiu, Katowicach i Bielsku-Białej.

CSHARK tworzy rozwiązania dla firm zajmujących się usługami finansowymi, rynkami kapitałowymi, a także dla banków korporacyjnych. Kreuje i rozwija zaawansowane systemy pozwalające instytucjom finansowym m.in. na szybkie dostosowywanie się do regulacji prawnych i podatkowych, optymalizowanie procesów wewnętrznych, wykrywanie działań związanych z praniem brudnych pieniędzy, weryfikację klientów czy legalności operacji finansowych.

Więcej na temat ofert firmy na stronie CSHARK

Renga to studio projektowania i wdrażania nowych strategii pod kątem wizerunku i rozpoznawalności marki na rynku .Ich klienci to zarówno startupy, jak i doświadczone firmy. CSHARK wesprze firmę na poziomie technologicznym, oferując rozwój oprogramowania i doradztwo IT. Firma będzie oferować rozwiązania dla startupów (takich jak MAKO - platforma do szybkiego tworzenia oprogramowania) oraz rozwiązania dla przedsiębiorstw tworzących oprogramowanie.

Więcej na temat Renga

CShark logo

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Tworzenie treści na stronę internetową - Pomoc w zdobyciu pracownika

Witam, zajmujemy się tworzenie treści na strony zajmujące się pomocą w pozyskaniu pracownika z ...
Polska - Sokola 2020-11-27 Dodał: Łukasz Tomaszczyk IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Strony internetowe

Kolcode Michał Koliński to firma tworząca profesjonalne i nowoczesne strony internetowe oraz skle...
Polska - RUSIEC 2020-10-26 Dodał: Michał Koliński IT/ICT Zobacz ofertę

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert