Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCSHARK nawiązało współpracę z Renga - kanadyjskim studiem ds. strategii i projektowania

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Zack Labieniec | 2020-01-14 05:58:03
programowanie, it, ict, outsourcing

CSHARK jest wrocławską firmą specjalizującą się w niestandardowych, dedykowanych rozwiązaniach programistycznych, doradztwie IT i outsourcingu

Firma kieruje swoje usługi na rynki zagraniczne, gdzie od wielu lat tworzy i rozwija oprogramowanie dla sektora finansowego poprzez współpracę z irlandzką firmą Fenergo. Bazując na wiedzy, doświadczeniu i unikalnych kompetencjach, CSHARK zapewnia najwyższej jakości oprogramowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorców. Firma zatrudnia ponad 200 osób w biurach we Wrocławiu, Katowicach i Bielsku-Białej.

CSHARK tworzy rozwiązania dla firm zajmujących się usługami finansowymi, rynkami kapitałowymi, a także dla banków korporacyjnych. Kreuje i rozwija zaawansowane systemy pozwalające instytucjom finansowym m.in. na szybkie dostosowywanie się do regulacji prawnych i podatkowych, optymalizowanie procesów wewnętrznych, wykrywanie działań związanych z praniem brudnych pieniędzy, weryfikację klientów czy legalności operacji finansowych.

Więcej na temat ofert firmy na stronie CSHARK

Renga to studio projektowania i wdrażania nowych strategii pod kątem wizerunku i rozpoznawalności marki na rynku .Ich klienci to zarówno startupy, jak i doświadczone firmy. CSHARK wesprze firmę na poziomie technologicznym, oferując rozwój oprogramowania i doradztwo IT. Firma będzie oferować rozwiązania dla startupów (takich jak MAKO - platforma do szybkiego tworzenia oprogramowania) oraz rozwiązania dla przedsiębiorstw tworzących oprogramowanie.

Więcej na temat Renga

CShark logo

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pozycjonowanie Olsztyn - Agencja Reklamowa Seo-Local.pl

Firma Seo local jest agencją reklamową z Olsztyna. Specjalizujemy się głównie w projektowaniu str...
Polska - Olsztyn 2021-04-26 Dodał: Sebastian Wieczorek IT/ICT, Komputery Zobacz ofertę

Katalogi stron

Każdy biznes wymaga rzetelnej reklamy. Jeśli chcesz, by Twoja firma pozyskała jeszcze większe rze...
Polska - Poznań 2021-04-20 Dodał: Jacek Cukierski IT/ICT Zobacz ofertę

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert