Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSial Canada 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Zack Labieniec | 2019-04-16 21:58:54
sial, targi, przemysł spożywczy

W dniach 30 kwietnia – 2 maja w „Enercare Center” w Toronto odbędą się międzynarodowe targi przemysłu rolno – spożywczego Sial Canada.

SIAL Canada to jedne z największych targów spożywczych w Ameryce Północnej, z ponad 850 wystawcami krajowymi i międzynarodowymi z ponad 50 krajów, które corocznie odwiedza ponad 15 000 nabywców z Kanady, Stanów Zjednoczonych i 60 innych krajów. Odwiedzający targi to przedstawiciele największych sklepów sieciowych i hurtowni spożywczych, szerokie grono przedstawicieli sklepów specjalistycznych i detalicznych oraz liczni dystrybutorzy.

Na tegorocznych targach polskie firmy będzie można spotkać na stoisku kampanii „Mięso o europejskiej jakości” realizowanej przez Unię Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego (UPEMI) przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej. Rozpoczęta w dniu 1 maja 2018 roku dwuletnia kampania dotyczy promocji schłodzonej lub mrożonej wieprzowiny i wołowiny oraz przetworów wytworzonych na bazie tych mięs skierowanej na rynki Stanów Zjednoczonych i Kanady. Na stoisku w/w kampanii swoją ofertę będą prezentować polscy producenci mięsa:

 

Ponadto jako samodzielni wystawcy na targach Sial obecne będą firmy:

Targi SIAL stanowią doskonałą okazją do zaprezentowania nowych i już istniejących na rynku produktów spożywczych przedsiębiorcom z Kanady i z całego świata. Targi te pozwalają na zapoznanie się z najnowszymi trendami rozwoju przemysłu spożywczego poszczególnych państw oraz do nawiązania licznych kontaktów biznesowych.

 

Zapraszamy na SIAL Canada!
Pliki do pobrania

SIALCanada 2019Facts Figures
pdf | 1.28 MB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Gabinet kosmetyczny

Gabinet kosmetyczny – zabiegi kosmetologii medycznej Elight Kosmetologia medyczna Powstań...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Strony www

Tworzenie stron internetowych – Jaki CMS wybrać? Strony internetowe Posiadanie własnej st...
Polska - TORUŃ 2021-10-12 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Księgowość - zakładanie spółek i działalności gospodarczej

Zakładanie firmy łączy się z podejmowaniem wielu istotnych decyzji. Jedną z najważniejszych...
Polska - Toruń 2021-10-10 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert