Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuProgramy flagowe PFR

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Zack Labieniec | 2019-03-13 03:46:23
pfr, meble, pojazdy elektryczne, biotechnologia, drony

Informacje na temat najważniejszych programów Polskiego Funduszu Rozwoju stymulujących rozwój polskiej gospodarki w branżach: meblarskiej, pojazdów elektrycznych, rozwoju systemów pozyskujących dane z bezzałogowych statków powietrznych (BSP, dronów) i budowy rynku usług opartych na ich wykorzystaniu oraz rozwoju biotechnologii

Akcelerator Eksportu Branży Meblarskiej

Akcelerator pomaga firmom zdynamizować ekspansję zagraniczną w oparciu o narzędzia dostępne w ramach oferty Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju oraz współpracę z instytucjami publicznymi w dialogu służącym rozwojowi branży.

E- Bus

Celem Programu „E-bus” jest stymulowanie rynku projektowania, produkcji i sprzedaży polskich pojazdów elektrycznych na potrzeby transportu publicznego. Zależy nam na budowie silnych podmiotów i marek w sektorze produkcji taboru komunikacji miejskiej (autobusy elektryczne).

Żwirko i Wigura

Celem Programu „Żwirko i Wigura” jest stymulowanie rozwoju systemów pozyskujących dane z bezzałogowych statków powietrznych (BSP, dronów) i budowa rynku usług opartych na ich wykorzystaniu.

Rozwój Biotechnologii

Celem Programu Rozwoju Biotechnologii jest rozwój innowacyjnego sektora farmaceutycznego w Polsce poprzez wzrost liczby tworzonych, badanych klinicznie i produkowanych cząstek i leków, z zagwarantowaniem dostępu do leków dla polskich pacjentów.

Więcej info na stronie PFR

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Zapalniczki reklamowe

Palaczy wśród klientów każdej firmy nie brakuje, a zapalniczki reklamowe z wymiennymi wkładami i ...
Polska - ŻARY 2019-12-12 Dodał: Adam Burzyński Handel, Media i reklama Zobacz ofertę

Torby papierowe z nadrukiem

Zdecydowanie najtańsze w naszej ofercie, ale równie dobre torby papierowe z nadrukiem graficznym ...
Polska - ŻARY 2019-10-08 Dodał: Adam Burzyński Handel Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert