Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie i konferencja “Start-up Opportunities - Financing in EU and Canada” w Toronto

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Zack Labieniec | 2018-12-04 04:39:49
start-up, toronto, dmz

W dniu 27 listopada na terenie inkubatora technologicznego DMZ – Ryerson University w Toronto odbyło się spotkanie promujące potencjał rozwoju i współpracy w obrębie kanadyjskiego i polskiego ekosystemu startupów oraz możliwości ich finansowania na terenie UE i Kanady

Spotkanie zorganizowane zostało przez Konsulat Generalny RP w Toronto, Polską Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) reprezentowaną przez Zagraniczne Biuro Handlowe (ZBH) w Toronto we współpracy z organizacją „Konekt” Polish Canadian Professionals oraz stowarzyszenie The Young Polish Canadian Professionals Association.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się o dynamice rozwoju polskich i kanadyjskich startupów, mogli zaczerpnąć wiedzy na temat polskich ośrodków innowacji oraz aktualnych programach finansowania wspomagających unijnych przedsiębiorców, a także poznać ofertę ekosystemów wspierających zakładanie działalności na rynku kanadyjskim.

Prelegentami spotkania byli: Prof. Bogdan Szafrański z Polskiego Funduszu Rozwoju - PFR Group, Jason Lee ekspert „venture programs” z MaRS Discovery District w Toronto oraz Barry Hillier - współzałożyciel i dyrektor ds. innowacji - eQuo (platformy dla przedsiębiorców, innowatorów, studentów, nauczycieli, instytucji, firm i wszystkich osób związanych z sektorem technologii i innowacji w Ontario).

ResizedScreenshot20181127-2251096825

ResizedScreenshot20181127-1811594602

Resized201811271824588479