Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZBH Toronto na PAIH Expo w Warszawie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Zack Labieniec | 2018-11-16 05:07:45
paih expo, zbh toronto, forum wsparcia polskiego biznesu za granicą, eksport

W dniu 25 października w Warszawie na PGE Narodowym odbyło się PAIH EXPO - I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą. Wydarzenie zorganizowała Polska Agencja Inwestycji i Handlu w partnerstwie z PKO Bankiem Polskim, PGE Polską Grupą Energetyczną oraz Bankiem Gospodarstwa Krajowego

Uroczystego otwarcia wydarzenia dokonali pani Jadwiga Emilewicz - Minister Przedsiębiorczości i Technologii, pan Tomasz Pisula - Prezes Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz pan Wojciech Fedko - członek Zarządu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.
W wydarzeniu udział wzięło 6 tysięcy przedsiębiorców z całej Polski. Na stoiskach swoją ofertę wsparcia dla polskich firm zaprezentowało kilkadziesiąt Biur Zagranicznych PAIH oraz kilkadziesiąt firm i organizacji branżowych i regionalnych z Polski i z zagranicy.

Do dyspozycji polskich firm organizatorzy oddali 12 pawilonów geograficznych, gdzie przez cały dzień trwały intensywne warsztaty. Poprowadziło je 54 kierowników Zagranicznych Biur Handlowych PAIH w tym kierownik ZBH Toronto pan Zack Labieniec. Polskie firmy miały jedyną i niepowtarzalną okazję uzyskać informacje i praktyczne wskazówki na temat specyfiki kanadyjskiego rynku, zasięgnąć wiedzy na temat umowy o wolnym handlu CETA, dowiedzieć się jak rozpocząć lub rozszerzyć czy umocnić swoją działalność w Kanadzie.

Uczestnicy wydarzenia mogli również odwiedzić Pawilon Inwestycyjny i spotkać się z inwestorami, którzy wybrali właśnie Polskę na rozwój biznesu. Goście PAIH wzięli udział w debatach inwestycyjnych na temat atutów Polski w obliczu rewolucji e-mobility w branży motoryzacyjnej, pozycji kraju na mapie inicjatyw badawczo-rozwojowych, finansowych i w segmencie usług nowoczesnych BSS, czy podyskutować o innowacjach w sektorze energetycznym w Polsce i na świecie.

PAIH Expo 2018 – I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą zakończyło podpisanie porozumienia współpracy między Polską Agencją Inwestycji i Handlu a Zarządem Morskiego Portu Gdynia.

Paih Expopaih expo3