Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie inteligentne ławki solarne w Kanadzie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Zack Labieniec | 2018-08-24 20:57:45
seedia, ławki, inteligentne miasta, startup

Misją firmy SEEDiA jest tworzenie projektów dla tzw. inteligentnych miast – „smart cities” nowoczesnych i innowacyjnych obiektów użytkowych miejskiej małej architektury, które zasilane są energią słoneczną.

Ławki solarne SEEDiA mają wbudowane panele słoneczne, dzięki czemu czerpią energią ze światła słonecznego i mogą ją oddawać w postaci możliwości ładowania urządzeń mobilnych oraz służyć jako hotspoty Wi-Fi. Solarne ławki, przystanki, info kioski oraz kosze produkowane przez SEEDiA pozwalają mieszkańcom nieodpłatnie korzystać z ładowarek indukcyjnych i USB oraz rozkładów jazdy na wyświetlaczach e-papierowych. Dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii przyczyniają się do spadku zapotrzebowania na energię elektryczną i tym samym emisji CO2.

Dzięki firmie Infranovate Inc., którą reprezentuje Mark Salsberg pierwsze ławki zostały już zainstalowane w centrum Toronto na ulicy King Street w przestrzeni zaprojektowanej przez Brens North America.

Firma w maju bieżącego roku z sukcesem prezentowała swoją ofertę podczas OCE Discovery, jednej z największych kanadyjskich konferencji łączących innowacyjnych przedsiębiorców z firmami i administracją rządową i samorządową. SEEDiA wzięła także udział w wydarzeniach promującym potencjał startupów, a obejmujących liczne spotkania z organizacjami doradców prawnych i biznesowych oraz wizytacje kanadyjskich ośrodków innowacji. Wszystkie w/w wydarzenia zostały zorganizowane przez Zagraniczne Biuro Handlowe (ZBH) oraz Konsulat Generalny RP w Toronto oraz przy pomocy Konsulatów Generalnych państw Grupy Wyszehradzkiej – V4.

Ponadto, ZBH Toronto wspierało SEEDiA w kontaktach ze stroną kanadyjską oraz wizytę przedstawicieli firmy w Toronto. To kolejny sukces innowacyjnego produktu polskiej firmy, który zaistniał w Kanadzie po wejściu w życie kompleksowej umowy gospodarczo-handlowej CETA.

Więcej na temat oferty firmy na stronie: www.seedia.city

NIK01909web

NIK01922web

NIK01931web

NIK01934web

NIK01942web

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

CAŁKOWITY MARKETING DLA FIRM

POZYSKIWANIE KLIENTÓW - CAŁKOWITY MARKETING DLA FIRM
Polska - Piszczac 2021-06-14 Dodał: Piotr Omelańczuk IT/ICT, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Pozostały sprzęt elektryczny Zobacz ofertę

Katalogi stron

Każdy biznes wymaga rzetelnej reklamy. Jeśli chcesz, by Twoja firma pozyskała jeszcze większe rze...
Polska - Poznań 2021-04-20 Dodał: Jacek Cukierski IT/ICT Zobacz ofertę

Strony Internetowe - Tworzenie Stron Internetowych, Projektowanie Stron WWW

Zadbaj o wizerunek firmy, poprzez nowoczesną dopasowaną do wszystkich najnowszych standardów stro...
Polska - Kuryłówka 2021-06-07 Dodał: Marcin Lewandowski IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert