Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na targi wyrobów spożywczych POLAGRA FOOD 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Zack Labieniec | 2018-03-07 15:31:23
targi wyrobów spożywczych, polagra food

W dniach 8 do 10 Maja 2018 roku odbędzie się kolejna edycja najbardziej kompleksowego wydarzenia dedykowanego branży produktów spożywczych - Międzynarodowe Targi Wyrobów spożywczych Polagra Food

POLAGRA FOOD to projekt z długoletnią tradycją, aktywnie podążający za zmianami w branży spożywczej i nieustannie otwierający się na jej potrzeby. To największe wydarzenie dedykowane branży spożywczej w regionie.

Wydarzenie to stanowi wyjątkową okazję do przeglądu trendów w przemyśle spożywczym, pozwalając uczestnikom sprawdzić, co mogą zaoferować producenci żywności i dystrybutorzy.

Odwiedzający mogą spróbować zarówno polskie, jak i międzynarodowe produkty spożywcze. Każdego roku targi odwiedzają tysiące profesjonalistów, przyjeżdżających do Poznania z całego świata w poszukiwaniu nowości, inspiracji, a przede wszystkim kontaktów biznesowych.

Unikatowym elementem targów POLAGRA FOOD jest program Hosted Buyers, który ułatwia kluczowym kupcom z zagranicy organizację udziału w targach oraz daje możliwość zaaranżowania indywidualnych spotkań z wybranymi wystawcami.

Szczegóły: www.hostedbuyers.eu

Zakres branżowy: mięso i przetwory mięsne, mleko i produkty mleczarskie, produkty połowów i przetwory rybne, produkty przemysłu piekarskiego, wyroby cukiernicze, owoce, warzywa, grzyby oraz przetwory, napoje, produkty przemysłu tłuszczowo-olejarskiego, żywność ekologiczna, kawa, herbata, wyroby przemysłu spirytusowego, drożdżowego i winiarskie.

Korzyści dla zwiedzających:

  • możliwość poznania kompleksowej oferty branży spożywczej – co roku gościmy producentów i dystrybutorów z niemal wszystkich grup produktowych
  • możliwość nawiązania współpracy z zagranicznymi przedstawicielami branży spożywczej
  • okazja do zapoznania się z nowościami produktowymi

Zapraszamy importerów, hurtowników, detalistów oraz pozostałych reprezentantów branży spożywczej zainteresowanych nowymi produktami.

 

Do zobaczenia w Poznaniu

 

Więcej informacji na www.polagra-food.pl/en

 

Kontakt:

hostedbuyer@mtp.pl

+48 61 869 2493

+48 61 869 2087

 
Pliki do pobrania

Polagra Food
pdf | 1.46 MB
Pobierz