Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPromocja startupów w Kanadzie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Zack Labieniec | 2018-03-14 18:02:03
kanada, startup, innowacje, technologie, grupa v4,

Informujemy, że aktualnie nabór do udziału w/w wydarzeniu został zamknięty.

Zagraniczne Biuro Handlowe w Toronto zaprasza polskie firmy do udziału w wydarzeniu promującym startupy z regionu Grupy Wyszehradzkiej – V4.

Organizatorem wydarzenia jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A., Konsulat Generalny RP w Toronto, Biuro ds. Handlu i Inwestycji Czech, Konsulat Generalny Czech oraz Konsulat Generalny Węgier.

 

Głównym celem wydarzenia jest:

  • Prezentacja potencjału innowacyjnego polskich przedsiębiorców
  • Stworzenie okazji do nawiązania relacji biznesowych pomiędzy polskimi firmami działającymi w branżach wysokich technologii a kanadyjskim środowiskiem korporacyjno - inwestycyjnym
  • Poznanie specyfiki i regulacji rynku kanadyjskiego przez uczestników z państw grupy V4
  • Promocja grupy V4, jako regionu bogatego w startupy, innowacje i doskonałe miejsce do kanadyjskich inwestycji
  • Możliwość wizytacji kanadyjskich ośrodków innowacji takich jak: MaRS Discovery District , OneEleven, VentureLAB oraz Communitech

Wydarzenie odbędzie się w dniach 30 kwietnia – 3 maja 2018 r. i będzie obejmowało udział w targach, konferencji oraz wydarzeniach Discovery 2018 ,a także liczne spotkania z organizacjami doradców prawnych i biznesowych oraz wizytacje kanadyjskich ośrodków innowacji.

Wydarzenie kierowane jest do startupów z zakresu rozwiązań usług finansowych, czystych technologii, branży medycznej, edukacji i tych wszystkich, którzy szanse swojego rozwoju upatrują w wykorzystaniu nowoczesnych i innowacyjnych technologii.

 

Informujemy, że aktualnie nabór do udziału w/w wydarzeniu został zamknięty. Dziękujemy za zainteresowanie oraz zapraszamy do kontaktu z ZBH Toronto. Nasze biuro otwarte jest na współpracę i promocję polskich firm na rynku kanadyjskim.