Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWyprzedaż mienia Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Montrealu (w likwidacji)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Rafał Pawlak | 2017-04-18 18:19:08
wphi montreal, wyprzedaż mienia

21 kwietnia 2017 r. w siedzibie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Montrealu (w likwidacji) w godzinach 11:00-18:00 odbędzie się aukcja mienia likwidowanego Wydziału.

W związku z likwidacją Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Montrealu w dniu 21 kwietnia 2017 r. w siedzibie Wydziału (3501 Avenue du Musee, Montreal, QC H3G 2C8) w godzinach 11:00-18:00 odbędzie się aukcja mienia likwidowanego Wydziału.

Wstępny wykaz mienia przeznaczonego do sprzedaży do pobrania poniżej (wykaz może ulec zmianie, ostateczna propozycja wykazu mienia oferowanego do zakupy zostanie przedstawiona przy rozpoczęciu aukcji wraz z podaniem ceny wywoławczej). Mienie jest używane, w dobrym stanie. Przedmioty wystawione na sprzedaż będzie można będzie obejrzeć w dniu aukcji.

Osoby zainteresowane zakupem poszczególnych przedmiotów będą proszone o dokonanie wpłaty wylicytowanej należności w dniu aukcji lub najpóźniej do wtorku, 25 kwietnia br. Płatność wyłącznie gotówką (za potwierdzeniem wpłaty).

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w aukcji (wcześniejsza rejestracja czy potwierdzenie udziału w aukcji nie są wymagane).

 

Mirosław Majewski

Likwidator Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Montrealu
Pliki do pobrania

Ogloszenie - zalacznik - pol - final
pdf | 82,65 KB
Pobierz