Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko na targach „Global Petroleum Show”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Rafał Pawlak | 2016-08-22 22:08:06
kanada, wphi montreal, ropa naftowa, gaz ziemny, global petroleum show calgary

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Montrealu zorganizował stoisko promocyjno-informacyjne na tegorocznych targach „Global Petroleum Show” w Calgary.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Montrealu zorganizował stoisko promocyjno-informacyjne na tegorocznych targach „Global Petroleum Show” w Calgary.

Na stoisku Wydziału na w/w targach prezentowane były ogólne informacje dotyczące możliwości inwestycyjnych w Polsce oraz polskiego sektora energetycznego, w tym w szczególności sektora ropy naftowej i gazu ziemnego, a także materiały promocyjne i oferty poszczególnych polskich firm. Ze stoiska Wydziału skorzystali również przedstawiciele polskich firm „Orlen Upstream” oraz „Hocs” do promowania swoich firm i prowadzenia rozmów z potencjalnymi kontrahentami.

Stoisko Wydziału cieszyło się dużym zainteresowaniem innych wystawców i odwiedzających targi, w szczególności odwiedzających stoisko interesowały informacje dotyczące dalsze planów pozyskiwania gazu łupkowego w Polsce i dywersyfikacji dostaw surowców energetycznych do Polski.

* * *

Global Petroleum Show to jedne z największych wydarzeń wystawienniczych sektora ropy i gazu na świecie. W tegorocznej edycji wystawy wzięło udział ponad 1000 wystawców z 20 krajów (pełna lista wystawców dostępna jest na portalu wystawy).

Źródło: Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu RP w Montrealu