Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGLOBE 2016 Conference & Innovation Expo – Targi i konferencja ochrony środowiska

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Rafał Pawlak | 2015-11-18 02:37:57
ochrona środowiska, globe, kanada

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Montrealu ma zaszczyt zaprosić polskie firmy z branży ochrony środowiska do udziału w targach GLOBE 2016, które odbędą się w Vancouver w dniach 2 – 4 marca 2016 r.

Targi GLOBE to jedne z największych i najpopularniejszych północno-amerykańskich targów branży ochrony środowiska. Organizowane są one co dwa lata na przemian z targami AMERICANA w Montrealu. W targach regularnie udział bierze ponad 250 wystawców z ponad 50 krajów, 3000 organizacji, 1600 delegatów i 250 profesjonalnych mówców na licznych konferencjach. Targi GLOBE 2016 skierowane są głównie do specjalistów ds. energii, zmian klimatu, finansów, rozwiązań urbanistycznych oraz szeroko pojętego sektora innowacyjności oraz zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

Jako największe w Kanadzie, targi GLOBE 2016 to idealna okazja do zaprezentowania firmy i jej oferty oraz do nawiązania trwałych kontaktów biznesowych. Zapraszamy polskie firmy z branży ochrony środowiska do wzięcia udziału w charakterze Wystawcy lub do ich odwiedzenia.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) w Montrealu prowadził będzie podczas targów własne stoisko informacyjno-promocyjne, na którym prezentowane będą materiały promujące polską gospodarkę oraz polską branżę ochrony środowiska. Stoisko może zostać udostępnione polskim przedsiębiorcom odwiedzającym targi do przeprowadzenia rozmów handlowych i nawiązania kontaktów z potencjalnymi kontrahentami.

Informujemy, że istnieje możliwość darmowego umieszczenia materiałów promujących Państwa firmę na stoisku informacyjnym WPHI. Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie pocztą lotniczą katalogów, broszur, ulotek oraz informacji o firmie oraz oferowanych produktach (w języku angielskim).

Materiały prosimy przesyłać na adres:

Trade Commissioner's Office of Poland

Consulate General in Montreal

3501 Avenue du Musée

Montreal, Quebec H3G 2C8

Canada

Szczegółowe informacje na temat Targów GLOBE 2016: http://www.globeseries.com/